wtorek, 22 lutego 2022

Pączkozaur

W tym roku 24 lutego jedni zajmować się będą dinozaurami, inni skupią się na pączkach. Szczerze mówiąc, długo się wahałam, czy przygotować zajęcia o fascynującej wiele osób przeszłości, czy może jednak skupić się na ponadczasowym łakomstwie. Efektem tego wahania się jest PĄCZKOZAUR!


Pączkozaura należy wydrukować, wyciąć (wraz z białym prostokątem wewnątrz ust dinusia) i zalaminować. Potem jeszcze raz należy wyciąć otwór w paszczy Pączkozaura. Na koniec można go nakleić na pudełko lub torebkę.

Kiedy dinozaur jest gotowy, można zacząć go karmić.

Aby dieta naszego podopiecznego była odpowiednio bogata i zróżnicowana, przygotowałam klasyczne pączki oraz donaty. Na słodkościach znajduje się miejsce do samodzielnego wpisania materiału wyrazowego.

 

Pączkowozaurowe materiały są dostępne za darmo, ale będę wdzięczna, jeśli podziękujesz za nie wpłacając na zbiórkę https://www.ratujemyzwierzaki.pl/hopechcenadzieinazycie lub bezpośrednio na konto Grupy Zwierzaki z Mińska.

Zwierzaki z Mińska działa w ramach Fundacji Viva! Nr konta: 24 1600 1462 1030 9079 0000 0032

Do pobrania plansza z Pączkozaurem: https://drive.google.com/file/d/1xk4G13-UtF0XIZukLse3Q716C8JcC4AN/view?usp=sharing
 

Do pobrania plansza z klasycznymi pączkami: https://drive.google.com/file/d/1aD5p_0UAzvUInRjqpKn-nMwggx-puVRt/view?usp=sharing
 

Do pobrania plansza z donatami: https://drive.google.com/file/d/1Fb4VMhEWqnrxPN9AeYp0cbTFecxV-wjS/view?usp=sharing

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz