wtorek, 23 listopada 2021

Misiowe pokoje

Pamięć, spostrzegawczość i uwaga słuchowa ćwiczone są podczas różnych zajęć z dziećmi. Czy to zajęć ogólnorozwojowych, czy to już konkretnych terapii, np. logopedycznej.

Jako że zbliża się Dzień Pluszowego Misia mam dla Was zestaw ilustracji związanych z misiami. Zadaniem dzieci jest przyglądanie się ilustracji przez określony czas, a następnie odpowiedzenie z pamięci na pytania dotyczące obrazka. Oczywiście, zadanie można też uprościć i pozwolić dziecku cały czas przyglądać się ilustracji.

Misiowe pokoje są dostępne za darmo, ale jeżeli chcesz podziękować i masz taką możliwość, proszę, wpłać dowolną kwotę na zbiórkę https://www.ratujemyzwierzaki.pl/karmalecznicaaa lub bezpośrednio na konto Grupy Zwierzaki z Mińska.

Zwierzaki z Mińska działa w ramach Fundacji Viva! Nr konta: 24 1600 1462 1030 9079 0000 0032

Do pobrania Misiowe pokoje w formacie PDF: https://drive.google.com/file/d/1YqFGsNu8vc-NRT4P7D0DutZkFYBha6au/view?usp=sharing

Misiowe pokoje w wersji interaktywnej (kolejne ilustracje i plansze z pytaniami do nich znajdują się na kolejnych stronach/slajdach przełączanych strzałką widniejącą z prawej strony ekranu):


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz